ERJ-1GJF19R6C
MFR.Part #
ERJ-1GJF19R6C
JLCPCB Part #
C20021201
Description
-55℃~+125℃ 19.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS