ERJ-1GNF3321C
MFR.Part #
ERJ-1GNF3321C
JLCPCB Part #
C2082634
Description
-55℃~+125℃ 3.32kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS