4SEP680M
MFR.Part #
4SEP680M
JLCPCB Part #
C1579092
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 185mA@120Hz 25mΩ 3000hrs@105℃ 4V 5mm 680uF 8mm Polymer ±20% 插件,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS