16SEP150M+T
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
16SEP150M+T
JLCPCB Part #
C1578426
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 150uF 151mA@120Hz 16V 3000hrs@105℃ 30mΩ 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS