2R5SVT1500M
MFR.Part #
2R5SVT1500M
JLCPCB Part #
C3274675
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 12mm 1500uF 2.5V 2000hrs@105℃ 257.5mA@120Hz 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS