ERJ-H2GJ271X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ271X
JLCPCB Part #
C4343405
Description
-55℃~+175℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS