25SVPS10M
MFR.Part #
25SVPS10M
JLCPCB Part #
C3275541
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 25V 5000hrs@105℃ 60mΩ 75mA@120Hz 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS