EEU-FC1V101BJ
MFR.Part #
EEU-FC1V101BJ
JLCPCB Part #
C1668683
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100uF 117mΩ 2000hrs@105℃ 3.5mm 35V 360.8mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS