ERJ-P08F3481V
MFR.Part #
ERJ-P08F3481V
JLCPCB Part #
C4144572
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS