ERJ-S08D2400V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S08D2400V
JLCPCB Part #
C2128935
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS