25SEF56M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25SEF56M
JLCPCB Part #
C3274696
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 2.5mm 25V 30mΩ 44mA@120Hz 56uF 6.3mm 6mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS