ERJ-U0XJ271Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ271Y
JLCPCB Part #
C1512296
Description
-55℃~+125℃ 270Ω 30V 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS