16SEPC150MD
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
16SEPC150MD
JLCPCB Part #
C1579243
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 161mA@120Hz 16V 22mΩ 3.5mm 5000hrs@105℃ 7mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS