ERJ-H3EF7502V
MFR.Part #
ERJ-H3EF7502V
JLCPCB Part #
C4076522
Description
-55℃~+175℃ 125mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS