16SEPC180MX
MFR.Part #
16SEPC180MX
JLCPCB Part #
C1579237
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ 16V 180uF 250mA@120Hz 3.5mm 5000hrs@105℃ 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS