16SEPC220MD
MFR.Part #
16SEPC220MD
JLCPCB Part #
C3275457
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 13mΩ 16V 207.5mA@120Hz 220uF 3.5mm 5000hrs@105℃ 7mm 8mm Polymer ±20% 插件 Polymer Aluminum Capacitors ROHS