MY3-02-DC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MY3-02-DC12
JLCPCB Part #
C1564316
Package
Plugin
Description
-55℃~+70℃ 125V@DC、250V@AC 12V 20ms 20ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 5A Silver 插件 Power Relays ROHS