MY4-02-DC12
MFR.Part #
MY4-02-DC12
JLCPCB Part #
C1564671
Package
Plugin,21.5x28mm
Description
-55℃~+70℃ 125V@DC、250V@AC 12V 20ms 20ms 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) Silver 插件,21.5x28mm Power Relays ROHS