MY2-02-DC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MY2-02-DC12
JLCPCB Part #
C1564077
Package
Plugin,21.5x28mm
Description
-55℃~+70℃ 125V@DC、250V@AC 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 5A Silver 插件,21.5x28mm Power Relays ROHS