MJN2C-N-AC120
MFR.Part #
MJN2C-N-AC120
JLCPCB Part #
C5769013
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+60℃ 10A 10ms 120V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 28V@DC、600V@AC Silver Alloy SOCKETABLE Power Relays ROHS