R15-2012-23-5240-WTL
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R15-2012-23-5240-WTL
JLCPCB Part #
C6749234
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+55℃ 10A 10ms 12ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V 440V@AC AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS