MJN2C-DC110
MFR.Part #
MJN2C-DC110
JLCPCB Part #
C6226057
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 110V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 28V@DC、600V@AC Silver Alloy SOCKETABLE Power Relays ROHS