MGN2A-DC110
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MGN2A-DC110
Description
-40℃~+115℃ 110V 28V@DC、600V@AC 30A 30ms 30ms Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS