GR120A3T
Extended
Manufacturer
MACROMATIC
MFR.Part #
GR120A3T
JLCPCB Part #
C5755414
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+55℃ 10A 120V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、250V@AC SOCKETABLE Power Relays ROHS