MJN3C-DC110
MFR.Part #
MJN3C-DC110
JLCPCB Part #
C6666421
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 110V 20ms 28V@DC、600V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) Silver Alloy SOCKETABLE Power Relays ROHS