G5LE14DC36
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G5LE14DC36
JLCPCB Part #
C6625715
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10A 10ms 125V@DC、250V@AC 36V 5ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS