T9GV1L24-22
MFR.Part #
T9GV1L24-22
JLCPCB Part #
C5793313
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 22V 22ms 30A 480V@AC AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS