G3VM-401DY
MFR.Part #
G3VM-401DY
JLCPCB Part #
C1559489
Package
SMD-4P
Description
1.75V 120mA 17Ω 200us 200us 400V 5kV One set normally open: 2A (SPST - normally open) SMD-4P Solid State Relays (MOS Output) ROHS