G3VM-201DY1
MFR.Part #
G3VM-201DY1
JLCPCB Part #
C1558808
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+85℃ 1.27V 1000MΩ 100us 1ms 200V 250mA 3mA 5kV 5Ω One set normally open: 2A (SPST - normally open) SMD-4P Solid State Relays (MOS Output) ROHS