WNB5R0FET
MFR.Part #
WNB5R0FET
JLCPCB Part #
C2586086
Description
-55℃~+150℃ 1W 5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL7mm Through Hole Resistors ROHS