WNB750FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WNB750FET
JLCPCB Part #
C2584888
Package
Plugin,D3.3xL7mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 750Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D3.3xL7mm Through Hole Resistors ROHS