WNB1R0FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WNB1R0FET
JLCPCB Part #
C2584726
Package
Plugin,D3.3xL7mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 1Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL7mm Through Hole Resistors ROHS