RW5S0FA10K0JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW5S0FA10K0JET
JLCPCB Part #
C6460755
Package
SMD,20.5x9.3mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,20.5x9.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS