TWW20J100E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWW20J100E
JLCPCB Part #
C3382267
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 100Ω 20W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS