TWW10JR43E
MFR.Part #
TWW10JR43E
JLCPCB Part #
C3492502
Description
-55℃~+275℃ 10W 430mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS