Y0007111R000B9L
MFR.Part #
Y0007111R000B9L
JLCPCB Part #
C1469269
Description
-55℃~+125℃ 111Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS