SBK12R020FER
MFR.Part #
SBK12R020FER
JLCPCB Part #
C5904842
Package
SMD,11.2x3.2mm
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 3W ±1% ±40ppm/℃ SMD,11.2x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS