TWW10JR47E
MFR.Part #
TWW10JR47E
JLCPCB Part #
C2646850
Description
-55℃~+275℃ 10W 470mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS