TWW10J2R7E
MFR.Part #
TWW10J2R7E
JLCPCB Part #
C2646861
Description
-55℃~+275℃ 10W 2.7Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS