TUW10J2R7E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TUW10J2R7E
JLCPCB Part #
C2646740
Package
Plugin,49x10mm
Description
10W 2.7Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,49x10mm Through Hole Resistors ROHS