TWM3J100E
MFR.Part #
TWM3J100E
JLCPCB Part #
C3359260
Description
-55℃~+275℃ 100Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS