TWM3J10KE
MFR.Part #
TWM3J10KE
JLCPCB Part #
C3515984
Description
-55℃~+275℃ 10kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS