TA303PA20R0JE
MFR.Part #
TA303PA20R0JE
JLCPCB Part #
C2647462
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 20Ω 3W ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS