TWW20J7R5E
MFR.Part #
TWW20J7R5E
JLCPCB Part #
C3446855
Description
-55℃~+275℃ 20W 7.5Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS