TGHHV500RJE
MFR.Part #
TGHHV500RJE
JLCPCB Part #
C2619204
Description
120W 500Ω ±250ppm/℃ ±5% SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS