TGHLV10K0JE
MFR.Part #
TGHLV10K0JE
JLCPCB Part #
C5797195
Description
10kΩ 200W ±250ppm/℃ ±5% SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS