TAH20P5K10J
MFR.Part #
TAH20P5K10J
JLCPCB Part #
C19356400
Package
TO-220
Description
20W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors