MK1301FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MK1301FE-R52
JLCPCB Part #
C19341644
Package
Plugin
Description
1.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS