TFSSE220RFE
MFR.Part #
TFSSE220RFE
JLCPCB Part #
C5981114
Package
SMD,21x10.5mm
Description
-40℃~+155℃ 1.5W 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,21x10.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS