KDV02FR200ET
MFR.Part #
KDV02FR200ET
JLCPCB Part #
C3988789
Description
100mW 200mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS